Konsultacje Psychologiczne

  • konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne dorosłych

• Czasem przychodzi taki moment, że zastanawiasz się, co się z Tobą dzieje.
Masz kiepski nastrój, łatwo się irytujesz, często niepokoisz, ciągle czujesz się zmęczony, przeciążony nawałem spraw i problemów, masz problemy z koncentracją, pamięcią, snem, odczuwasz różne fizyczne dolegliwości.. Wyniki kolejnych badań laboratoryjnych, konsultacji medycznych wciąż pozostają w normie, a Ty czujesz się coraz gorzej. Przestajesz radzić sobie z codziennymi obowiązkami tak jak dawniej. Wtedy zwykle ktoś (lekarz, przyjaciel, ktoś z rodziny) sugeruje Ci, że może warto porozmawiać z psychologiem.

Dlaczego warto pójść do psychologa?

• Rozmowa z psychologiem może pomóc Ci zrozumieć stan, w którym się znalazłeś, dotrzeć do jego źródła. Dzieje się tak za sprawą szczególnej formy dialogu, jaki toczy się między Tobą a psychologiem, ale też poprzez analizę testów psychologicznych, które rozwiązujesz, kwestionariuszy, które wypełniasz, jeśli jest to konieczne. Wszystkie te elementy mają za zadanie uporządkować Twoją wiedzę na temat tego, co się z Tobą dzieje, pomóc spojrzeć na problem z innej strony oraz wskazać, co możesz zrobić, aby sobie pomóc.

Prowadzą:
mgr Justyna Koniczuk – Kleja psycholog kliniczny, Certyfikowany Psychoonkolog, Psychoterapeuta
mgr Aleksandra Wolińska psycholog kliniczny, neuropsycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
mgr Iwona Pieniążek – Psycholog Kliniczny, Certyfikowany Psychoonkolog, Psychoterapeuta

Sprawdź również – Psychoterapia Kraków